Peroutka Bedřich (1880)
Letní idyla, signováno a datováno vpravo dole Béďa Peroutka 1920, olej/plátno, 98 x 134,5 cm, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Peroutka Bedřich (1880)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |